Kalejdoskop zimowy 2019

« Aktualności 716 19 lutego 2019

W pierwszym tygodniu ferii zimowych  odbyła się w MDK półkolonia Kalejdoskop Zimowy, w ramach której z grupą 25 dzieci bawiliśmy się i odwiedzaliśmy nowe miejsca.

W programie wypoczynku znalazły się liczne warsztaty: wybuchowe eksperymenty naukowe,  warsztaty muzyczne, zajęcia plastyczne, spotkanie z językiem hiszpańskim, zajęcia sportowe, warsztaty pieczenia pizzy w jasielskiej pizzerii Vesuvio, oraz warsztaty w Muzeum Regionalnym w Jaśle

W ramach półkolonii zorganizowana została także wycieczka do Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach Mineralnych. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały okazję zapoznać się z nauką kaligrafii, garncarstwa oraz nauczyły się piec proziaki.

Kolejnym wyjazdem była wycieczka do parku trampolin w Rzeszowie oraz na seans filmowy do kina.

Mamy nadzieję, że ten wspólny czas był dla dzieci atrakcyjny i pozostanie w ich pamięci na długo.