Koncert Tańca "Gdzie się podziały tamte bajki mamo?"

« Aktualności 90 23 maja 2022

Serdecznie zapraszamy na koncert tańca pt. "Gdzie się podziały tamte bajki mamo?" w wykonaniu dzieci uczęszczających do Młodzieżowego Domu Kultury na zajęcia tańca nowoczesnego.

Wystąpią dzieci w wieku od 5 -15 lat i zaprezentują się w różnorodnych choreografiach i stylach tanecznych. Razem z dziećmi wystąpi też 12 letnia Ana z Ukrainy, która ćwiczy z nami od marca.

Do udziału w koncercie zapraszamy szczególnie najmłodszych, ponieważ tematem przewodnim koncertu będą bajki, i jak to w bajkach często bywa dobro toczy odwieczną walkę ze złem. Koncert będzie okazją do wysłuchania przebojów dziecięcych i nie tylko, oraz spotkania na scenie wielu bajkowych postaci jak Kopciuszek, Smerfy czy Pszczółka Maja..

Wstęp na koncert  będzie możliwy tylko za okazaniem biletu wstępu (nieodpłatne wejściówki są do obioru na portierni w MDK w Jaśle od dnia 23 maja 2022 r.)

Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2022 r. o godzinie 17.30

(sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury)