Zabawa Andrzejkowa

Tańce, wróżby, przepowiednie - to wszystko działo się w minioną sobotę, 26 listopada 2022 r. w MDK w Jaśle podczas Zabawy Andrzejkowej, którą poprowadziła wesoła czarodziejka Fifi wraz z towarzystwem Kotka Gapcia.  Nie zabrakło konkursów i dodatkowych atrakcji w postaci lania wosku, malowania twarzy oraz wróżb naszych cyganek.  Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę wszystkim dzieciom oraz prowadzący... »

29 listopada 2022    42 czytaj »

Zabawy z Panią Jesienią

Jesień to bardzo piękna i kolorowa pora roku. Przekonali się o tym nasi najmłodsi wychowankowie z „Akademii Malucha” oraz grupy „2 godziny dla Rodziny” podczas naszych październikowo-listopadowych zajęć. Dzieci dowiadywały się jakie dary przynosi nam jesień z sadu i ogrodu. Odkrywały bogactwo jesiennego lasu. Poznawały leśne zwierzęta oraz ich zwyczaje. Uczyły się także nowych piosenek o tematyce jesiennej, bawiły... »

25 listopada 2022    64 czytaj »
img

Kreatywny Konkurs Ekologiczny dla szkół powiatu jasielskiego pod hasłem CHROŃMY ZIEMIĘ, ZMIEŃMY MYŚLENIE

Ogłaszamy nowy konkurs!  Zapraszamy dzieci i młodzież wszystkich typów szkół powiatu jasielskiego do udziału w KREATYWNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM  pod hasłem CHROŃMY ZIEMIĘ, ZMIEŃMY MYŚLENIE. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia. Konkurs polega na wykonaniu z materiałów nadających się do recyklingu - zabawki, gry lub innego urządzenia wg własnego pomysłu i projektu. Adr... »

23 listopada 2022    49 czytaj »
img

Wręczenie nagród w konkursach fotograficznych

Mieliśmy przyjemność nagrodzić utalentowaną młodzież z powiatu jasielskiego, która wzięła udział w konkursach fotograficznych "Świat motyli", oraz "Cudowny świat skrzydlatych istot". Przypominamy w linkach poniżej nazwiska i nagrodzone prace: ŚWIAT MOTYLI CUDOWNY ŚWIAT SKRZYDLATYCH ISTOT W dniu 15 listopada, podczas naszej uroczystości nagrody uczniom wręczała pani Grażyna Leńczuk - dyrektor MDK w Jaśle oraz pan Adam Pawluś - Starosta... »

15 listopada 2022    177 czytaj »

Wystawa prac Julii Klimek

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy absolwentki zajęć plastycznych MDK - Julii Klimek, studentki grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Wernisaż odbędzie się w dniu 19 listopada (sobota), o godz. 17.00 w holu MDK. Zapraszamy! »

14 listopada 2022    49 czytaj »

"Świętujmy Razem" - Rodzinne spotkanie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2022 r. świętowaliśmy Dzień Niepodległości wraz z wychowankami MDK i ich rodzinami. W repertuarze pieśni patriotycznych zaprezentowali się na scenie uczestnicy sekcji wokalnej oraz sekcji Gry na instrumentach. Odbył się także quiz dotyczący wiedzy o Polsce. Nagrody wręczone zwycięzcom zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle. Serdecznie dziękujemy za piękne występy i obecność podczas „Świętujmy Razem” - Rodz... »

14 listopada 2022    106 czytaj »

Odwiedziło nas: 2055056 gości