Narciarskie zmagania w Ożennej

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego odbył się 23 stycznia 2022 r. Wystartowało w nim kilkudziesięciu narciarzy, głównie z powiatu jasielskiego i krośnieńskiego.   Zawodnicy rywalizowali w narciarstwie biegowym na dwóch trasach 6 i 10 km, zlokalizowanych w pobliżu Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Na szczęście pogoda nam sprzyjała, śniegu było pod dostatkiem, dzięki czemu udało... »

24 stycznia 2022    117 czytaj »

II Bieg Narciarski „Śnieżna Ożenna” o Puchar Starosty Jasielskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach narciarstwa biegowego, które odbędą się 23 stycznia 2022 r. w Ożennej.  Zawodnicy będą mieć do wyboru dwie trasy, krótszą o długości około 6 km i dłuższą - około 10 km. W zawodach uczestniczyć mogą narciarze od 12 roku życia i starsi. Zapisów można dokonywać elektronicznie, bądź osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. W przypadku nie wyczerpania limitu (100 osób)... »

14 stycznia 2022    152 czytaj »

Sukcesy uczestników zajęć akrobatyki sportowej

Zawodniczki klubu sportowego działającego przy MDK w Jaśle wzięły udział w VII Mistrzostwach Łańcuta, które odbyły się 6 stycznia 2022 r. Były to pierwsze zawody w tym roku i pierwsze zawody najmłodszych zawodniczek. Dziewczyny zaprezentowały się wspaniale!  Izabela Godek i Otylia Żebracka zdobyły złoto w kl. Junior. Hania Młocek i Paulina Gadzała zdobyły srebrny medal w kl. M. Laura Janik i Olga Sychta (kl. 11-16) - zdobyły... »

13 stycznia 2022    30 czytaj »

XIII Konkurs Recytatorski SENSOWNE TWORY SŁOWNE

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIII KONKURSIE RECYTATORSKIM SENSOWNE TWORY SŁOWNE. Konkurs odbędzie się stacjonarnie, w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, w dniu 8 lutego br. - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii. Zapraszamy do udziału uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego. Hasłem przewodnim tej edycji są RELACJE.  Wszelkie... »

11 stycznia 2022    44 czytaj »

XXX edycja „Turnieju Wiedzy o Jaśle”

W tym roku Turniej Wiedzy o Jaśle miał charakter konkursu pod tytułem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś”. Wyniki Konkursu w ramach  XXX edycji Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś”  pod patronatem  Burmistrza Miasta Jasła, Starosty Jasielskiego i Prezesa Zarządu  Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. w J... »

04 stycznia 2022    49 czytaj »

Rozstrzygnięcie konkursu na spot ekologiczny

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zorganizował w grudniu minionego roku konkurs na spot ekologiczny pt. „TAK! dla Ochrony Powietrza”. W konkursie mogli wziąć udział mieszkańcy powiatu jasielskiego. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia powietrza oraz zainspirować uczestników do poszukiwań skutecznych rozwiązań w walce ze smogiem. Zwycięski spot został wybrany poprzez głosowanie publiczności za po... »

04 stycznia 2022    31 czytaj »