VIII Internetowy Konkurs Wiedzy "Ptak mój przyjaciel"

« Aktualności 209 08 listopada 2022

Już po raz ósmy zapraszamy uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z tereny powiatu jasielskiego do udziału w internetowym konkursie "Ptak mój przyjaciel"

Konkurs zostanie przeprowadzony w formie elektronicznej w dwóch etapach. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie bądź dostarczenie do dnia 2 grudnia 2022 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się w Regulaminie.

Termin I i II etapu konkursu dla klas VII - VIII szkół podstawowych

15 grudnia 2022 r. (godz. 16.30 - rozpoczęcie I etapu, do II etapu przechodzi sie po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów z etapu I)

Termin I i II etapu konkursu dla szkół ponadpodstawowych:

15 grudnia 2022 r. (godz. 18.00 -rozpoczęcie I etapu, do II etapu przechodzi sie po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów z etapu I)

Organizator konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Fundator nagród: Starostwo Powiatowe w Jaśle

Szczegółowe informacje znajdują sie w regulaminie dostępnym poniżej.

zdjęcie_3890