XXXI Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Love Me Tender

Już po raz XXXI w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle mogliśmy usłyszeć młodych i zdolnych wokalistów, którzy w ramach finału Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Love Me Tender występowali na naszej scenie 20 marca 2019 r. Po wstępnych eliminacjach w finale zaprezentowało się 36 uczestników w I kategorii wiekowej oraz 28 w II kategorii. Uczniowie reprezentowali różne placówki oświatowe i kulturalne z województ... »

21 marca 2019    120 czytaj »

Program Love Me Tender

Program XXXI Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER 20 marca 2019 r.   Godz. 9.00 - 11.15 – przesłuchania w I kategorii wiekowej (uczniowie klas VII,VIII szkoły podstawowej, uczniowie III klas gimnazjalnych) Godz. 11.15 – 11.45 – przerwa Godz. 11.45 – 13.45 – przesłuchania w II kategorii wiekowej (uczniowie szkół średnich) Godz. 13.45 – 14.30 – przerwa Godz. 15.30 – rozstr... »

18 marca 2019    155 czytaj »

Spotkanie z Miłką Raulin

15 marca 2019 r. mieliśmy okazję gościć w MDK Bogumiłę Raulin, najmłodszą Polkę, która zdobyła Koronę Ziemi. Miłka spotkała się w godzinach przedpołudniowych z przedszkolakami, którym opowiadała o szczytach zaliczanych do Korony Ziemi, o swoich podróżach i o tym, że warto mieć marzenia, nawet te najbardziej szalone. Spotkanie stanowiło interesującą lekcję geografii dla najmłodszych i nie tylko.  Dzieci mogły zobaczyć, j... »

18 marca 2019    29 czytaj »

Love Me Tender - lista osób zakwalifikowanych do finału

Szanowni Państwo,   Poniżej przedstawiamy listy osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu Love Me Tender. Listy zostały ułożone alfabetycznie i nie stanowią o kolejności prezentacji podczas finału. Niebawem podamy szczegółowy program konkursu. »

13 marca 2019    209 czytaj »

Spotkanie po latach

W sobotę, 2 marca 2019 r. w MDK miało miejsce nietuzinkowe spotkanie – naszą placówkę odwiedzili  byli uczestnicy zajęć sekcji sztuk plastycznych, którzy obecnie mieszkają w różnych częściach Polski.  Po 12 latach, postanowili ponownie poczuć klimat atmosfery twórczej.  Spotkanie stanowiło okazję do wspomnień z zajęć, ze  wspólnych... »

12 marca 2019    40 czytaj »

Wernisaż prac konkursowych „Kobiety popkultury”

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle był organizatorem I Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kobiety Popkultury. Konkurs skierowany był do uczniów 7-8 klas szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz uczniów szkół średnich powiatu jasielskiego. 8 marca 2019 r. odbył się wernisaż prac konkursowych połączony z wręczeniem nagród, które ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Jaśle. Prace zostały oce... »

12 marca 2019    39 czytaj »