Przez pasję do gwiazd - koncert

Serdecznie zapraszamy na koncert na zakończenie roku artystycznego w grupach tańca nowoczesnego działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle Termin: 29 maja br. Godzina: 18.00 Miejsce: sala widowiskowa Jasielskiego Domu Kultury Obowiązują wejściówki - do odebrania w MDK   Organizator - MDK w Jaśle, współorganizator - JDK »

24 maja 2019    2 czytaj »

Alfabet przyrody – konkurs recytatorski w MDK

27 recytatorów z powiatu jasielskiego wzięło udział w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych ALFABET PRZYRODY, który odbył się 22 maja 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I – III i IV – VI. Uczestnicy prezentowali jeden tekst o przyrodzie i ekologii. Jury w składzie: Andrzej Piecuch – aktor Teatru Maska w Rz... »

23 maja 2019    39 czytaj »

Nagrody dla recytatorek MDK

W środę 15 maja 2019 recytatorki MDK-u po raz kolejny wzięły udział w konkursie - tym razem w Podkarpackim Wiosennym Spotkaniu z Poezją i Piosenką "Pamiętajcie o ogrodach", zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Boguchwale wspólnie z Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie. »

20 maja 2019    15 czytaj »

Zespół COLLAGE z wyróżnieniem

Zespół Taneczny COLLAGE, którego opiekunem jest pani Dorota Dudys - Stasik zaprezentował się w choreografii "Marzycielka" na XXXI Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tanecznych "KACZUCHA" , który miał miejsce 10 maja 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie. Zespół został nagrodzony Wyróżnieniem Kaczego Pląsu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za występ podczas kolejnego konku... »

13 maja 2019    21 czytaj »

Wyróżnienie dla zespołu COLLAGE

13 kwietnia 2019 r. Zespół Taneczny COLLAGE z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wziął udział w X Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Jedlicze 2019. Zespół zaprezentował się na wysokim poziomie i otrzymał wyróżnienie w kategorii 12-15 lat. Serdecznie gratulujemy zdolnym tancerkom ! »

18 kwietnia 2019    62 czytaj »

II miejsce w wojewódzkim konkursie dla Marleny Szpak

W sobotę 6 kwietnia, dwie recytatorki Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle - Marlena Szpak i Natalia Kubacka wzięły udział w finale Wojewódzkiego Konkursu SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE, który odbył się w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Marlena Szpak zajęła II miejsce!  »

12 kwietnia 2019    74 czytaj »