Bożonarodzeniowe kartki uczestników sekcji Pergamano i Klubu Rzeczy Ładnych

Uczestnicy sekcji Pergamano i Klubu Rzeczy Ładnych pracowali ostatnio nad kartkami bożonarodzeniowymi, które przekazane zostały na konkurs "Kartka Świąteczna Miasta Jasła".  Na konkurs wpłynęło 210 prac . Wychowanka MDK w Jaśle - Emilia Pisz zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej = uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy !   »

06 grudnia 2021    23 czytaj »
img

Kreatywne podejście do recyklingu, ochrona powietrza, wody i gleby

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zorganizował Kreatywny  Konkurs Ekologiczny „Chrońmy ziemię - zmieńmy myślenie”, który skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu jasielskiego. Konkurs miał na celu zachęcenie dzieci do refleksji na temat ochrony środowiska naturalnego, uwrażliwienie ich na problem zanieczyszczenia i ochrony powietrza, wody i gleby,  a także pobudzenie ich wyobraźni ora... »

06 grudnia 2021    116 czytaj »
img

"Cztery pory roku. Krajobraz w obiektywie"

Z powodu niskiej frekwencji w konkursie pragniemy poinformować, że nie zostanie on rozstrzygnięty. Osoby, biorące udział w konkursie zapraszamy po odbiór pamiątkowych dyplomów od poniedziałku, 6 grudnia 2021 r. do MDK Mamy nadzieję powrócić do niego w przyszłym roku.   »

03 grudnia 2021    40 czytaj »

Konkurs ekologiczny TAK! dla OCHRONY POWIETRZA

Konkurs na spot ekologiczny pt. „TAK! dla OCHRONY POWIETRZA”   Informacje o Konkursie Celem Konkursu jest PROMOCJA OCHRONY POWIETRZA I SPOSOBÓW WALKI Z JEGO ZANIECZYSZCZENIEM. Do konkursu zgłaszamy krótkie materiały filmowe zwane dalej „spotami”, których motywem przewodnim będzie PROMOCJA DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ POWIETRZA (spot może: zachęcać społeczeństwo do dbania o powietrze, pokazy... »

02 grudnia 2021    98 czytaj »

Rozstrzygnięcie Konkursu Międzykulturowo - Lingwistycznego

Wyniki Konkursu Międzykulturowo - Lingwistycznego realizowanego w ramach mikroprojektu pn. „Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik /Rozvoj turistického potenciálu powiatu Jaslo a okresu Svidník”. Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Edwin Bebło – przewodnik beskidzki,  przewodnik Bieszczadzkiego i Magurskiego Parku Narodowego, nauczyciel Anna Pate... »

30 listopada 2021    138 czytaj »
img

Wyniki Konkursu Fotograficznego "Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik"

Szanowni Państwo, Poniżej przedstawiamy wyniki Konkursu Fotograficznego "Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik" realizowanego  w ramach mikroprojektu pn. „Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik /Rozvoj turistického potenciálu powiatu Jaslo a okresu Svidník”. Nadesłane prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Edwin Bebło – przewodnik beskidzki... »

30 listopada 2021    202 czytaj »