Piosenka w MDKu

Zapraszamy do obejrzenia teledysku Natalii Kubackiej w piosence “Wiosna i deszcz” :) »

08 lipca 2020    42 czytaj »

Przysiady dla Kamilka

Przysiady dla Kamilka Zostaliśmi nominowani przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu do zrobienia przysiadów dla Kamilka z Jasła - serdecznie dziękujemy :) My także nominujemy: • Kawiarnia Restauracja "Parkowa" z Jasła, • Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Jaśle, • Zespół Szkół nr 3 w Jaśle. ZAPRASZAMY! »

07 lipca 2020    68 czytaj »

Kącik Bajkowy w Ożennej!

Nie zapomnijcie! Dzisiaj jest pierwszy dzień z dwóch tygodni, które spędzimy w OEE w Ożennej i okolicach :) Odwiedzajcie naszą stronę FB, oglądajcie, słuchajcie i odpoczywajcie razem z nami w sercu Beskidu Niskiego. https://www.facebook.com/mdkwjasle/videos/3112726178762414/  »

06 lipca 2020    39 czytaj »

Wakacyjny Kącik Bajkowy

"Kącik Bajkowy" na wakacjach w Ożennej :) !!! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do oglądania i słuchania nowych, wakacyjnych odcinków "Kącika Bajkowego" :) Czekają nas niesamowite przygody i niezwykli goście!  Najbliższe dwa tygodnie - zaczynamy w poniedziałek 6 lipca 2020 - będę czytać kolejne rozdziały wspaniałej książki "Nowe przygody grzecznego psa". Każdy odcinek będzie odbywał się w innym miejscu Ośrodka E... »

04 lipca 2020    35 czytaj »

Zawieszenie zajęć w MDK

Szanowni Państwo ! Z powodu dezynfekcji po powodzi zajęcia dydaktyczne w MDK zostają zawieszone do odwołania. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. »

03 lipca 2020    59 czytaj »

Dzień Taty

Dzień Taty ciągle trwa - Jagódka Szpyrka zrobiła piękny prezent dla swojego Taty: namalowała jego portret i zrobiła laurkę z własnoręcznym podpisem. Gratulacje! :) »

23 czerwca 2020    44 czytaj »