VII Bieg Beskidnika

2 października 2022 r. odbędzie się VII Bieg Beskidnika. Główna baza zawodów znajdować się będzie w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu, do którego serdecznie zapraszamy również kibiców. W tym roku biegacze rywalizować będą na czterech trasach o długości 73 km, 42 km, 21 km i 6 km. Start najdłuższej trasy odbędzie się spod Ośrodka Edukacji Ekologicznej w &... »

19 września 2022    35 czytaj »

Chrońmy Ziemię - Zmieńmy Myślenie

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle wziął udział w międzynarodowym projekcie "Stop Ecocide International" mającym na celu powstrzymanie rosnącego zanieczyszczenia naszej Planety. Więcej informacji dostępnych w języku Angielskim pod linkiem: https://www.stopecocide.earth/house-of-culture-for-youth »

13 września 2022    27 czytaj »

Konkurs Fotograficzny JASŁO MOJE MIASTO - edycja 2022

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto” Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”. Tegoroczna XXVIII edycja nosi tytuł:  „Piękno jasielskich detali”. Celem organizatorów konkursu jest pobudzenie wrażliwości jaślan, zwłaszcza młodych... »

12 września 2022    111 czytaj »
img

Instruktorskie warsztaty lalkarskie dla pedagogów i instruktorów z województwa podkarpackiego

Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle FAMILIARIS oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zapraszają na instruktorskie warsztaty lalkarskie dla pedagogów i instruktorów z województwa podkarpackiego. Aktualizacja z dnia 16.09.2022 - lista zamknięta, zapisujemy tylko na listę rezerwową.  Warsztaty teatralne podzielone na 7 tematów (teatr cieni, kukły, pacynki, lalka nastol... »

07 września 2022    285 czytaj »

Spektakl dla najmłodszych - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na spektakl lalkowy Teatru Nemno z Rzeszowa pt. „Trzy świnki”. Spektakl odbędzie się w plenerze, przed budynkiem Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, w czwartek 22 września 2022 r. o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny.   Pewnego razu trzy małe prosiaczki dochodzą do wniosku, że kram, w którym zamieszkały jest już niewystarczającym dla nich domkiem. Postanawiają zbudować własne. Swoją pomoc oferuje Handl... »

07 września 2022    86 czytaj »
img

Informacja odnośnie zajęć w nowym roku szkolnym

Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, że w sprawie rozpoczęcia zajęć, bądź spotkań organizacyjnych nauczyciele poszczególnych sekcji będą się kontaktować z Państwem bezpośrednio poprzez kontakt telefoniczny/sms'owy. »

05 września 2022    163 czytaj »

Odwiedziło nas: 1967781 gości