Wakacje w MDK w Jaśle - oferta

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do udziału w wakacyjnych warsztatach.  Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie - tel. 13 446 59 25. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!   W A R S Z T A T Y: Haft krzyżykowy dla mamy i córki (w wieku od 8 lat wzwyż) – prowadzenie Grażyna Jaśko  Zajęcia bezpłatne Termin – 9.07. godz. 10.00 – 12.30 Zapisy do dnia 5 lipca Liczba miejsc ograniczona (pozost... »

28 czerwca 2019    232 czytaj »

eMDeKiada 2019 - I edycja za nami

Dzień 18 czerwca 2019 był wyjątkowy dla naszej placówki w kończącym się właśnie roku pracy pozaszkolnej. W tym dniu, z inicjatywy pani dyrektor Grażyny Leńczuk, odbyła się I edycja Święta Placówek Wychowania Pozaszkolnego pod hasłem eMDeKiada, w której uczestniczyło prawie pół tysiąca wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz wychowanków z zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Domu Kultury w Rze... »

24 czerwca 2019    76 czytaj »

Zespół Taneczny COLLAGE podczas INTERMEDIUM

16 czerwca Zespół Taneczny COLLAGE z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle wziął udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM w Krośnie. Oprócz prezentacji zespołowej w układzie tanecznym “Marzycielka”, tancerki ZT Collage przystąpiły do konkursu również w dwóch duetach : Patrycja Betlej i Zuzanna Dziedzic w choreografii pt.: “Cichy przyjaciel”, Laura Janik i Olga Sychta w etiudzie pt... »

19 czerwca 2019    32 czytaj »

Lekcja pokazowa grup tanecznych

17 czerwca odbyła się lekcja pokazowa grup tanecznych prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury przez instr. Dorotę Dudys-Stasik. Blisko 80 młodych tancerek zaprezentowało swój roczny dorobek artystyczny. Młodzi adepci sztuki tanecznej wykonali układy w technikach tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego. Widzowie mogli podziwiać etiudy dwóch grup baletowych i grupy Taniec- formy różne, układ pt.: “Lalka&rdqu... »

18 czerwca 2019    65 czytaj »

O Rycerzu Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce - spektakl w MDK

13 czerwca odbył się spektakl w wykonaniu grupy teatralnej "Teatr humoru i draki" prowadzonej przez Małgorzatę Piotrowską. Młodzież wystawiła sztukę pt. "O Rycerzu Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce". Tę bardzo mądrą, a jednocześnie relaksującą baśń z przyjemnością i podziwem obejrzeli rodzice i znajomi występującej młodzieży. »

14 czerwca 2019    60 czytaj »

Maluszki żegnają MDK

Powoli zajęcia różnych sekcji MDK dobiegają końca. 14 czerwca 2019 r. występy na zakończenie roku artystycznego 2018/2019 odbyły się w sekcjach Akademia Malucha oraz w Młodszej Gupie Teatralnej. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie zobaczymy się z dziećmi ponownie, być może już na innych zajęciach.   »

14 czerwca 2019    59 czytaj »

Odwiedziło nas: 619346 gości