Ferie 2023 z MDK w Jaśle - podsumowanie

Tegoroczne ferie w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle zgromadziły setki dzieci w różnym wieku, od tych najmłodszych przynoszonych na rękach przez rodziców, aż po najstarszych, którzy czas wolny od zajęć lekcyjnych wykorzystali na rozwój swoich talentów.     W pierwszym tygodniu odbyła się półkolonia, w której udział wzięło 25 dzieci w wieku 7 – 11 lat. Grupa pod okiem nauczyciel... »

31 stycznia 2023    29 czytaj »

Koncert Noworoczny

26 stycznia odbył się w naszym domu kultury KONCERT NOWOROCZNY.  Na scenie zaprezentowali się wokaliści, recytatorzy, instrumentaliści i zespół wokalno-taneczny ISKIERKI.  Koncert przygotowali: Małgorzata Czeluśniak, Małgorzata Forystek, Agnieszka Kuczała-Kołodziej, Daniel Mrugał. »

31 stycznia 2023    20 czytaj »

Kreatywne prace wychowanków Klubu Rzeczy Ładnych

Witajcie po feriach⛄ Czas na podsumowanie tego co działo się na ubiegłych zajęciach z Klubu Rzeczy Ładnych???????? Tematem pierwszych zajęć było malowanie na płycie CD, czyli jak podarować drugie życie niepotrzebnym rzeczom.???? Kolejny temat to odciskanie faktury dowolnych przedmiotów i papierów. Ta technika rozbudziła kreatywność i wyobraźnię wszystkich uczestników. Zobaczcie jakie świetne prace powstały ????... »

31 stycznia 2023    15 czytaj »

III Bieg Narciarski Śnieżna Ożenna o Puchar Starosty Jasielskiego

Pragniemy serdecznie zaprosić miłośników biegów narciarskich do udziału w kolejnej edycji ŚNIEŻNEJ OŻENNEJ już 5 lutego 2023 r. W tym roku rywalizacja odbędzie się na trasie około 10 km i zapraszamy do niej sportowców od 12 r.ż. Baza zawodów znajdować się będzie w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej, gdzie odbędą się także zabawy animacyjne na śniegu dla dzieci oraz młodych kibiców. Szczegóły dotyc... »

27 stycznia 2023    145 czytaj »

Kalejdoskop zimowy 2023

W pierwszym tygodniu ferii (16 - 20 stycznia 2023 r.) odbyła się półkolonia zimowa, w której uczestniczyło 25 dzieci. Był to intensywny czas - zabawy, warsztaty, wycieczki - nie było czasu na nudę ! W ramach półkolonii dzieci uczestniczyły w warsztatach rękodzielniczych, podczas których wykonywały własne świece,  brały udział w różnych doświadczeniach, prezentujących sztucznie wytwarzane zjawiska meteorol... »

24 stycznia 2023    82 czytaj »