XXXII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER

Pragniemy serdecznie zaprosić uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w XXXII Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER, którego finał odbędzie się 1 kwietnia 2020 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Konkurs składa się z dwóch etapów. Uczestnicy proszeni są o przesłanie nagrań z zapisem wykonania jednej piosenki w wybranym języku obcym (... »

20 lutego 2020    58 czytaj »

!! Nowy Termin !! Kobiety Popkultury

NOWY TERMIN! II Powiatowy Konkurs Plastyczny Kobiety Popkultury Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w już drugiej edycji konkursu plastycznego "Kobiety Popkultury". Czekamy na Wasze prace do 10 marca 2020 r., podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 18 marca 2020 r. o godzinie 10.00 w M... »

19 lutego 2020    29 czytaj »

Pierwsze zmagania narciarskie „Śnieżne trasy” Ożenna 2020

16 lutego 2020 r. odbył się I Bieg Narciarski „Śnieżne trasy” Ożenna 2020 o Puchar Starosty Jasielskiego. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na trasie około sześciu kilometrów, wiodącej z Grabiu do Ożennej. Zimowe warunki, sportowa atmosfera, obecność biegaczy, a także osób pomagających przy organizacji wydarzenia przyczyniły się do tego, że zawody można uznać za udane. Oprócz możliwości biegu w pięknym otoczeniu pr... »

18 lutego 2020    125 czytaj »

Podsumowania konkursów organizowanych przez SMJiRJ

W jasielskim Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się uroczystość podsumowania XXV Konkursu Fotograficznego „Jasło - Moje Miasto ” oraz Konkursu Historycznego „80. rocznica wybuchu II wojny światowej”. Organizatorem pierwszego z nich było jak co roku Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, drugi zorganizowało SMJiRJ. Odbyły się one pod Honorowym Patronatem Burmistrza... »

17 lutego 2020    28 czytaj »

XI Konkurs Recytatorski Sensowne Twory Słowne "Żart w literaturze"

28 uczniów z powiatu jasielskiego wzięło udział w XI Konkursie Recytatorskim Sensowne Twory Słowne „Żart w Literaturze”, który odbył się 12.02.2020 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Współorganizatorem konkursu i fundatorem nagród był Starosta Jasielski Adam Pawluś. Jury w składzie: Katarzyna Koczwara - zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Ewelina Jurasz - dyrektor Biura Wysta... »

17 lutego 2020    48 czytaj »

Bieg Narciarski "Śnieżne Trasy" o Puchar Starosty Jasielskiego

Serdecznie zapraszamy dzieci od 12 r. ż. oraz osoby dorosłe na I Bieg Narciarski "Śnieżne trasy" Ożenna 2020 o Puchar Starosty Jasielskiego. Zawody odbędą się w dniu 16 lutego 2020 r. o godz. 11.00 na trasie z Grabiu do Ożennej (ok. 6 km.). Zgłoszenia można dokonać w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury  bądź elektronicznie, przesyłając informacje określone w formularzu (Załącznik)  na adres mdkjaslo@o2.pl. Wysokość opłaty st... »

31 stycznia 2020    123 czytaj »