img

XXIV Festiwal Śpiewających Przedszkolaków "Eko - piosenki z małej scenki" - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału w XXIV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków "Eko - piosenki z małej scenki", który odbędzie się 16 października 2019 r. o godz. 9.30 w MDK w Jaśle. W festiwalu mogą wziąć udział soliści, duet wokalny bądź zespół w składzie maksymalnie do 10 osób. Zgłoszenia prosimy dostarczać do 3 października 2019 r. Dodatkowe informacje znajdują się w Regulaminie Festiwalu.... »

11 września 2019    23 czytaj »

Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „FAMILIARIS” serdecznie zapraszają na spotkanie z wyjątkowym gościem, podróżnikiem, dziennikarzem, reportażystą oraz organizatorem wypraw – Tomkiem Michniewiczem.   Tomek Michniewicz to postać znana w całej Polsce, jest on laureatem m.in. czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Medi... »

09 września 2019    32 czytaj »
img

Sukces uczestników zajęć fotograficzno – filmowych

Przed wakacjami rozstrzygnięto Międzygminny Konkurs Fotograficzny organizowany przez Gminną Bibliotekę w Dębowcu i Muzeum Narciarstwa w Cieklinie. Hasło tegorocznej edycji to „Książka w nowym świetle” Spośród uczestników zajęć fotograficzno – filmowych MDK, którzy licznie wzięli udział w konkursie nagrodzeni zostali:   W kategorii wiekowej 10 – 13 lat: I miejsce - Mikołaj Kurowski, W kategorii... »

06 września 2019    38 czytaj »

Sukces Igi Gałuszki – uczestniczki zajęć fotograficzno – filmowych MDK

Iga Gałuszka – uczestniczka zajęć fotograficzno – filmowych MDK wygrała konkursu fotograficznego „Winorośl z bliska”            W sierpniu rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Winorośl z bliska”, zorganizowany przez Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy. Na konkurs wpłynęło 140 prac z całej Polski.       &... »

03 września 2019    38 czytaj »
img

Weekendowy kurs "Uwalnianie lęków i napięć poprzez ćwiczenia tybetańskiej jogi Tsa Lung"

Zapraszamy do udziału w weekendowym kursie  "Uwalnianie lęków i napięć poprzez ćwiczenia tybetańskiej jogi Tsa Lung"   Praktyka jest zestawem prostych ćwiczeń tybetańskich, pozwalających uwolnić blokady energetyczne, odzyskać witalność i połączenie z własną naturą, posiada nie tylko aspekt fizyczny, lecz również głęboki aspekt wewnętrzny. Szczegółowy opis korzyści wynikających z praktyk. Jeśli czujesz fizyczny... »

02 września 2019    108 czytaj »
img

Ogólnopolski sukces uczestnika zajęć fotograficzno – filmowych MDK Mikołaja Kurowskiego.

Praca Mikołaja Kurowskiego zakwalifikowała się do prestiżowej, XIX Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2019, organizowanej co 2 lata przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, obecna edycja pod patronatem Minister Edukacji Narodowej.          Na wystawę nadesłano 2197 prac 516 autorów ze 183 placówek w całym... »

30 sierpnia 2019    34 czytaj »