Zabawa Andrzejkowa

Serdecznie zapraszamy dzieci na Zabawę Andrzejkową z Wróżką Luną i Magiczną Księgą Przygód 23 listopada 2019 r. o godz. 15.00 W programie znajdą się: wróżby, malowanie twarzy, skręcane baloniki, fotobudka, gofry i zapiekanki. Koszt biletu wynosi 5,00 zł (do nabycia w MDK). »

13 listopada 2019    21 czytaj »

Świętujmy Razem!

Świętujmy Razem! Obchody Święta Niepodległości pod tytułem „Świętujmy Razem” odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury 8.11.2019 roku. Atmosfera, która towarzyszyła temu wydarzeniu, była ciepła, radosna i rodzinna. Uczestnicy mieli okazje przypomnieć sobie lub poznać piosenki z dwudziestolecia międzywojennego oraz z czasów PRL-u, pobawić się podczas konkursu filmowego i zaangażować się w odtwarzanie scenek z polskich dobra... »

12 listopada 2019    21 czytaj »

PRO SCENKI 2019

Serdecznie zapraszamy szkolne zespoły teatralne do udziału w XV Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych PRO SCENKI. Głównym celem przeglądu jest prezentacja i konfrontacja zespołów teatralnych z terenu Jasła i powiatu jasielskiego oraz wzmożenie działań profilaktycznych wśród młodzieży. Serdecznie zapraszamy uczniów ze starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. PRO SCENKI odbęd... »

12 listopada 2019    16 czytaj »

Tomek Michniewicz: zawód - reporter

Podczas wczorajszego spotkania z Tomkiem Michniewiczem, które odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury 5 listopada 2019 r. mogliśmy się dowiedzieć ciekawych informacji na temat zawodu reportera. Nasz gość opowiadał zebranym o tym, że podczas podróży warto poszukiwać odpowiedzi na różne pytania: nie tylko na temat samych zjawisk, ale także ich przyczyn i konsekwencji jakie za sobą niosą. Jego praca jest bowiem próbą uch... »

06 listopada 2019    31 czytaj »

Woda – szanujmy i chrońmy to co mamy

XI Konferencja Ekologiczna w MDK w Jaśle   XI Konferencja Ekologiczna pn. „Zasoby wodne – zarządzanie i gospodarka wodami”  w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się 30 października 2019 r. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ze starszych klas szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych, nauczyciele oraz osoby zainteresowane tematyką ekologiczną. Na konferencji obecni byli także z... »

31 października 2019    54 czytaj »