Wyróżnienie dla Zuzanny Gacek w Konkursie "Na Nutę Kantyczek"

Zuzanna Gacek, z zespołu wokalno-tanecznego ISKIERKI, reprezentowała Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle podczas XXVI Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” zorganizowanego w edycji online przez Jasielski Dom Kultury. Zuzia zakwalifikowała się do Koncertu finałowego, który odbył się 16.01.2021 r., zdobywając wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! »

21 stycznia 2021    4 czytaj »

Nasi podopieczni wśród laureatów Międzygminnego Konkursu Fotograficznego

Rozstrzygnięto kolejną edycję Międzygminnego Konkursu Fotograficznego organizowanego corocznie przez Gminną Bibliotekę w Dębowcu oraz jej filię w Cieklinie. Patronat nad konkursem objął Wójt gminy Dębowiec. Temat tegorocznej edycji brzmiał „Martwa natura z książką”. Wśród laureatów znaleźli się uczestnicy zajęć fotograficzno-filmowych MDK:   Faustyna Felczyńska – I miejsce w kat. starszej  ... »

21 stycznia 2021    13 czytaj »

XII Konkurs Recytatorski SENSOWNE TWORY SŁOWNE

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Konkursie Recytatorskim SENSOWNE TWORY SŁOWNE. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (VII i VIII klasa) oraz szkół ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego. Konkurs odbędzie się w formule on-line - uczestnicy proszeni są o nadsyłanie nagrań swoich prezentacji. Tematem konkursu jest ŻART W LITERATURZE. Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego... »

19 stycznia 2021    9 czytaj »

Wyniki konkursu w ramach XXIX Turnieju Wiedzy o Jaśle

XXIX Turniej Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ocalić od zapomnienia” odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła, Starosty Jasielskiego i Prezesa Zarządu Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. w Jaśle. Organizatorem było towarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.  W tym roku, specyficznym ze względu na ograniczenia z powodu koronawirusa, tradycyjna forma Turnieju w mi... »

11 stycznia 2021    42 czytaj »

Życzenia od zespołu Iskierki

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim zespół wokalno-taneczny ISKIERKI z MDK w Jaśle. Zapraszamy do obejrzenia filmiku na naszym fanpage'u  »

23 grudnia 2020    50 czytaj »

GRUDNIOWE ZABAWY W AKADEMII MALUCHA ORAZ W GRUPIE 2 GODZINY DLA RODZINY

W tym roku w grudniu mieliśmy deszczową pogodę, więc często potrzebne nam były parasole, ale wcale się tym nie martwiliśmy, ponieważ cieszyliśmy się przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. Ozdabialiśmy pierniczki, malowaliśmy renifery, robiliśmy muszelkowe bombki na choinkę z makaronu, ubieraliśmy własne choineczki, a także sami sprawdzaliśmy jak to jest być choineczką w przebraniu :) Ponieważ byliśmy bardzo grzeczni, odwiedził nas także Św.... »

23 grudnia 2020    42 czytaj »