Działania sekcji ekoturystyki listopad - grudzień

« Aktualności 101 20 grudnia 2018

Sekcja Ekoturystyki miała intensywny weekend!

Rozpoczęliśmy go w piątek (14.12.2018 4.) spotkaniem ze Sławomirem Czyżowiczem, który opowiadał uczestnikom sekcji o swoim pobycie w Afryce. Dzieci miały okazję obejrzeć serię fotografii z tejże wycieczki oraz usłyszeć dużo ciekawostek na temat kultury i przyrody tamtego regionu świata.

Był oczywiście także czas na zabawy, a także krótki wykład na temat zachowań i ochrony ptaków zimą.

W sobotę i niedzielę (15,16.12.2018 r.)  Sławek wraz z opiekunką sekcji Katarzyną Dedo udali się z dziećmi i młodzieżą do Folusza, aby tropić ślady zwierząt zimą i poszukiwać ptaków,

W poniedziałek (17.12.2018 r.) z kolei, także w Foluszu odbył się rajd wigilijny, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół nr 3 oraz z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Błażkowej. Działo się więc dużo w ostatnich dniach!

Dziękujemy wszystkim za wspólny czas. (Kilka fotografii także z listopadowego wypadu z młodzieżą na Cergową)

zdjęcie_2075