Rodzinne Spotkanie przy Choince

« Aktualności 90 27 grudnia 2018

21 grudnia 2018 r. spotkaliśmy się z naszymi wychowankami oraz ich rodzinami na corocznym Spotkaniu przy Choince, podczas którego mogliśmy obejrzeć występy dzieci i młodzieży w świątecznych programach artystycznych.

Na scenie zaprezentowało się kilka grup:  Zespół Wokalno – Taneczny ISKIERKI, Grupy Wokalne MDK, oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Nasi goście mogli także obejrzeć spektakl Teatru Jednego Aktora „Dziewczynka z zapałkami”, który przedstawiła Jowita Gancarz. Przedstawienie zakończyło się finałowym wykonaniem piosenki, do którego zaangażowana została także mama Jowity  Joanna Banach – Gancarz.

Ponadto, dzieci wraz z rodzicami i opiekunami wykonywali wspólnie ozdoby choinkowe, którymi przystrajali nasze świąteczne drzewko.

Rodzinne Spotkanie przy Choince nie mogło odbyć się także bez wspólnego kolędowania, które wszystkich wprawiło w świąteczną, radosną atmosferę.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za obecność, pani Sylwii Korzeniowskiej za przygotowanie poczęstunku, który także okazał się bardzo ważnym punktem programu dla naszych najmłodszych uczestników spotkania.