Tomek Michniewicz: zawód - reporter

« Aktualności 46 06 listopada 2019

Podczas wczorajszego spotkania z Tomkiem Michniewiczem, które odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury 5 listopada 2019 r. mogliśmy się dowiedzieć ciekawych informacji na temat zawodu reportera.

Nasz gość opowiadał zebranym o tym, że podczas podróży warto poszukiwać odpowiedzi na różne pytania: nie tylko na temat samych zjawisk, ale także ich przyczyn i konsekwencji jakie za sobą niosą.

Jego praca jest bowiem próbą uchwycenia czegoś znacznie głębszego, niż tylko zatrzymaniem różnych momentów na pięknych fotografiach.

Spotkanie z Tomkiem było momentami zabawne, ale były też chwile kiedy dane historie poruszyły publiczność.  Na pewno wzbudziły we wszystkich obecnych refleksje na ważne tematy i uświadomiły wiele zależności, które łączą nas z nawet najbardziej odległymi miejscami na świecie.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy u siebie gościć taką wyjątkową osobę, i że wszystkim obecnym spotkanie to pozostanie na długo w pamięci.

Organizację spotkania wsparła firma HABYS Sp. z o.o.

zdjęcie_2373