Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

facebook

MDK Jasło

Aktualności

Wyniki XXXI edycji Turnieju Wiedzy o Jaśle

« Aktualności 120 10 czerwca 2022

Wyniki Konkursu w ramach XXXI edycji Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ignacy Łukasiewicz - życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem”

pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła, Starosty Jasielskiego i Prezesa Zarządu Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. w Jaśle

zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

 

Praca plastyczna

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas I-III szkół podstawowych:

Laureat - Kajetan Dybaś - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Mikołaj Maczuga - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Karolina Madejczyk - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia:

- Aleksandra Budziak - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Maja Czyżowicz - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Milena Misiołek - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych:

Laureat:

- Franciszek Kurowski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle

- Maja Kilarska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Jaśle

- Blanka Smagacka - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Zuzanna Bracik - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle

- Malwina Kopcza - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

- Michał Ślusarczyk - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia:

- Wiktoria Śmietana - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stefana Jaracza w Jaśle

- Faustyna Róg - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stefana Jaracza w Jaśle

- Amelia Michalska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle

- Kornelia Brej - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Gabriela Dedo - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle

KATEGORIA - Uczniowie z klas VII -VIII szkół podstawowych:

Laureat:

- Laura Iossa - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

- Oliwia Misiołek - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Zuzanna Wiśniowska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

- Aleksandra Zossel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Jaśle

- Alexandra Klich - Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Jaśle

- Zuzanna Michalska - Szkoła Podstawowa nr 10 im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Jaśle

- Zuzanna Kasowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia:

- Wiktoria Dusza - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Maria Macieik - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle

- Katarzyna Schabińska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie ze szkół ponadpodstawowych:

Laureat - Aleksandra Winiarska - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Elwira Potocka - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle

- Patrycja Zoła - II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego w Jaśle

- Paulina Piątek - Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

- Agnieszka Tuchowska - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle

 

Prace w kategorii plastycznej oceniała komisja w składzie: Anna Brożyna, Barbara Żegleń, Andrzej Gawlewicz, Bogdan Samborski, Jan Kukułka.

 

Praca opisowa historyczno - literacka z wykorzystaniem fotografii archiwalnych

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych:

Laureat - Anna Filar - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas VII -VIII szkół podstawowych:

Laureat - Natalia Mączka - Szkoła Podstawowa nr 8 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Emilia Leśniak - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle

- Natalia Kopeć - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

- Liliana Kopera - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle

KATEGORIA - Uczniowie ze szkół ponadpodstawowych:

Wyróżnienie I stopnia - Eryk Borkowski - Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia - Przemysław Niemczyński - Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle

Prace w kategorii prac opisowych historyczno - literackich z wykorzystaniem fotografii archiwalnych oceniała komisja w składzie: Jacek Bracik, Józef Laskowski, Robert Nowiński, Ryszard Turek, Bartłomiej Wilk, Patryk Łukasik.

 

Prezentacja multimedialna

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas I-III szkół podstawowych:

Wyróżnienie I stopnia - Oliwier Dranka - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych:

Laureat - Zofia Żyra - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia - Jakub Balwierz - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

 

Wyróżnienie II stopnia - Amelia Witalec - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie z klas VII -VIII szkół podstawowych:

Laureat - Antoni Moskal - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

Wyróżnienie I stopnia:

- Elżbieta Michowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Jaśle

- Oliwia Ciuła - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

- Julia Wojdyła - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia:

- Gloria ChmielSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Jaśle

- Ida Lenar - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza w Jaśle

- Franciszek Papciak - Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

 

KATEGORIA - Uczniowie ze szkół ponadpodstawowych:

Laureat - Artur Czech - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle

 

Wyróżnienie I stopnia - Kamil Budziak - Zespół Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Jaśle

Wyróżnienie II stopnia:

- Łukasz SikoraZespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

- Patryk Kamiński - Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle

Prace w kategorii prezentacji multimedialnych oceniała komisja w składzie: Jacek Bracik, Józef Laskowski, Robert Nowiński, Ryszard Turek, Bartłomiej Wilk, Patryk Łukasik.

Przedstawiciele organizatorów ze SMJiRJ przekażą nagrody oraz dyplomy do szkół laureatów i wyróżnionych w pierwszej połowie czerwca bieżącego roku.

zdjęcie_3734

Przeglądaj archiwum:

Odwiedziło nas: 1830882 gości