Spektakl dla najmłodszych - zaproszenie

« Aktualności 246 07 września 2022

Serdecznie zapraszamy na spektakl lalkowy Teatru Nemno z Rzeszowa pt. „Trzy świnki”.

Spektakl odbędzie się w plenerze, przed budynkiem Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, w czwartek 22 września 2022 r. o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny.

Pewnego razu trzy małe prosiaczki dochodzą do wniosku, że kram, w którym zamieszkały jest już niewystarczającym dla nich domkiem. Postanawiają zbudować własne. Swoją pomoc oferuje Handlarz, właściciel owego kramu.
Ta pozorna przysługa, staje się początkiem trzech różnych historii.
Czy prosiaczkom uda się wybudować wymarzony dom? Kto jeszcze będzie chciał im w tym przeszkodzić?
Na podstawie baśni braci Grimm
Reżyseria: Henryk Hryniewicki
Scenografia: Dagmara Jemioła-Hryniewicka
Muzyka: Marek Papaj

Spektakl adresowany dla widzów od 4 lat. Czas trwania - 40 min.

W przypadku niesprzyjajacych warunków pogodowych spektakl odbędzie się w budynku MDK.

Serdecznie zapraszamy do nas w tym dniu – spektakl inauguruje nowy rok pracy pozaszkolnej Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz rozpoczyna realizację zadania pn. „Instruktorskie warsztaty lalkarskie dla pedagogów i instruktorów z województwa podkarpackiego”. Zadanie to otrzymało dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego. Więcej informacji o warsztatach tutaj.
Zapraszamy!